Необхідність в якісному масажі

Опубликовано: 17.07.2020
Необхідність в якісному масажі виникає сьогодні у багатьох людей. А замовити масаж на Оболоні можна на сайті massage-kiev.net.ua. Одним він потрібен для загального оздоровлення і поліпшення самопочуття, а іншим - для реабілітації після травм. Незалежно від причин проведення курсів масажу, головним питанням залишається пошук кваліфікованого фахівця. І найчастіше це стає великою проблемою, оскільки критерії пошуку у всіх людей різні, починаючи від рівня підготовки фахівця і закінчуючи вартістю послуг, що надаються.

Массаж на метро Оболонь, массаж на дому Оболонский район

Особливості процедури масажу

Масаж є вплив на тіло людини за допомогою рук, спеціальних апаратів або пристроїв. Метою подібних маніпуляцій є досягнення лікувального, розслабляючого і естетичного ефекту, в залежності від побажань пацієнта. Для отримання необхідного результату потрібно від 10 до 25 сеансів масажу, кожен з яких триває від 15 до 60 хвилин. Людина сама вирішує, скільки сеансів потрібно, оскільки кожен випадок є індивідуальним. Сеанс масажу можна умовно розділити на 4 етапи: 1. Підготовка шкіри На цьому етапі масажист наносить масажне масло, живильний або зволожуючий крем на область проведення масажу. 2. Попередній етап Включає в себе погладжування ділянок тіла, де буде проводитися масаж. Це необхідно для підготовки пацієнта до подальших дій. 3. Розтирання і розминання масажованого ділянки На цьому етапі здійснюються пружні руху з надавливаниями і зрушенням шкіри. Метою даного етапу є поліпшення кровообігу, позбавлення від продуктів застійних явищ і відкладень. 4. Заключний етап Закінчується процедура масажу легкими погладжуваннями для розслаблення м'язів. Процедури масажу можна проводити відразу після хірургічних операцій, а також при наявності певних захворювань:
  • Трофічна язва;
  • Пухлини різної локалізації;
  • туберкульоз;
  • Порок серця;
  • Шкірні висипання;
  • Інфекційні захворювання та ін.
Фахівець високого рівня знає про всі протипоказання, тому перед початком курсу масажу повинен провести бесіду з пацієнтом на предмет наявних захворювань. Приватний фахівець або салон: складності вибору Пошук масажиста, відповідного очікуванням людини, може зайняти чимало часу. Вибір приватного фахівця часто обумовлений більш низькими цінами на послуги, ніж пропозиції в салонах. Крім цього, можливі варіанти виїзду до клієнта додому. Всі ці пункти пошуку реалізовані сервісом Barb.ua і ви можете легко знайти масажиста в вашому районі. На користь відвідування масажного салону виступають такі фактори, як впевненість в професіоналізмі масажиста, наявність у нього відповідної освіти і ліцензії. На Barb.ua можна знайти масажиста, практикуючого як приватний майстер, так і працює в салоні. Зручний інтерфейс сайту дозволяє вибрати масажиста за територіальним розташуванням, вартості послуг, видам масажу. Швидкий пошук фахівця забезпечує наявність віртуальної карти із зазначенням адрес салонів і майстрів. При бажанні дізнатися більш детальну інформацію про послуги, якими можна перейти безпосередньо на сайт салону. Це дозволить заощадити час і нерви при пошуку професіонала своєї справи.