Avon реєстрація

Опубликовано: 16.12.2016

позволить вам взяти активну участь у розвитку благодійної програми Avon Разом проти раку грудей.

Ейвон проти раку грудей

Реєстрація в Ейвон дає можливість кар’єрного росту в одній з найвідоміших компаній світу. У квітні 2014 р сусідка України AVON Poland удостоїлася нагороди «Кращий роботодавець», що присуджується за підсумками аналізу глобальних компаній, що проводяться Top Employers Institute.

Ейвон реєстрація в один крок без надання копій документів дозволяє вам самостійно стати членом міжнародної команди Ейвон протягом декількох хвилин.

avon реєстрація проходить швидше, если ви вносите дані без помилок.

Реєстрація в Ейвон Україна дозволяє брати участь у програмах, недоступних клієнтам. Програми оголошуються на кожну кампанію. Це можуть бути як подарунки, так і додаткові знижки на продукцію Avon. Так само проводяться закриті розпродажі косметики, парфумерії, біжутерії, в яких ви зможете взяти участь тільки зайшовши на свій веб-сайт Представника.

Реєстрація в Ейвон робить вас частиною компанії, яка користується справжньою любов’ю у покупців, понад 125 років будучи лідером в розробці товарів для краси. Кожну секунду наші представники реалізують 4 губних помади Avon. В Україні кожні 3 тижні виходить новий каталог з великою кількістю новинок, тому бути представником Ейвон просто і забавно.

Реєстрація в Ейвон позволить вам оплачувати замовлення через Приват 24 не відходячи від комп’ютера або за допомогою телефона, докладніше про це в розділі FAQ.

Ейвон в фактах


Швидка реєстрація на сайті Avon онлайн Україна Стати представником консультантом подивитися каталог


Розыгрыш платья от Avon! Ейвон-реєстрація! | Tovari UA