Цікаві факти про Грецію та греків

Цікаві факти про Грецію та греків

Опубликовано: 27.12.2017


Греція - сонячна країна з багатою історією і культурою, яка щорічно приваблює мільйони туристів. Цікаві факти про Грецію допоможуть читачеві дізнатися про неї трохи більше.

•  Грецію омиває 5 морів: Егейське, Середземне, Іонічне, Фракійське і Крітське. Цікаво, що Фракійське входить до складу Егейського, а Крітське - до складу Середземного моря. Тим не менш, це не заважає їм вважатися абсолютно самостійними географічними об'єктами.

• У Греції найменше число розлучень серед всіх країн Євросоюзу.
Грецькі «бюджетники» вважаються елітою суспільства. Військові, вчителі, лікарі та поліцейські - це найпрестижніші і високооплачувані професії.
В грецьких школах вивчають дві іноземні мови, причому перша - англійська - є обов'язковою, а другу учні можуть вибрати самі.
Греки обожнюють каву. Навіть у самий розпал робочого дня при високій завантаженості грек знайде час для перерви «на каву».

В столиці Греції - Афінах - проживає більше 40% всього населення країни.

•  Ні в якому разі не варто демонструвати греку знаменитий жест ОК. Показавши співрозмовнику колечко з вказівного і великого пальця, ви тим самим відкрито називаєте його гомосексуалістом. За це й побити можуть!

Популярний у нас грецький салат на своїй батьківщині дуже сильно відрізняється і за смаком, і за кількістю інгредієнтів. Самі греки називають цей салат «хоріатіки» - «сільський».


 

Новости