Про що говорять сексуальні фантазії?

Опубликовано: 27.12.2018

Развитие современных технологий привело к неизбежному появлению новых видов транспорта. Один из них — электросамокаты, которые сначала наводнили весь штат Калифорния (США), где питают особую страсть ко всему электрическому, а потом буквально захватили крупные страны Европы и в этом году получили стремительное развитие в России, на сайте купить трюковый самокат. Но это, пожалуй, именно тот случай, когда мир оказался не готов к такому повороту событий.


Жіночі сексуальні фантазії Частина 3

 

 

Начнем с того, что почти во всех странах нет четко сформированной законодательной базы относительно электросамокатов. Поэтому их «водители» чувствуют себя совершенно безнаказанно, двигаясь по автомобильным магистралям в левом ряду (хорошо, если не по встречной полосе), объезжая пешеходов и не используя хоть какие-то средства безопасности. За время путешествий по Европе в этом году только в Швейцарии я видел аккуратного водителя электросамоката — в шлеме, налокотниках и всеми делами.


Сексуальные фантазии воплощать в жизнь?!

В остальных же случаях электросамокаты водят безобразно. В одном только Париже количество такого транспорта уже превысило 20 000, аналогичная ситуация наблюдается в других странах. В этом не было бы особой проблемы, вот только электросамокаты способны разгоняться до скорости в 35 км/ч, а у их «пилотов» не всегда есть желание надеть тот же шлем, не то что двигаться по специальной полосе. Отсюда большой риск для автомобилистов, которые могут не заметить мелкий объект на дороге, но еще больший — для переходов.

 

 

Электросамокаты часто можно встретить на обычных пешеходных дорожках, и по сути это все равно, что пустить на тротуары общего пользования автомобили. Водители самокатов не стесняются разгоняться до 20-30 км/ч, чувствуя себя на гоночном треке и обгоняя пешеходов одним за другим. Поэтому они часто становятся виновниками дорожно-транспортных происшествий: например, в этому году в том же Париже водитель электросамоката насмерть сбил 81-летнего пешехода.

В 2018 году аналогичный случай произошел в Москве, где 34-летний москвич задавил пешехода — 88-летнего мужчину. Он управлял электросамокатом IceWheel S8, который весит 18, 5 кг и может развивать скорость 35 км/ч. Для пожилого человека такое столкновение оказалось смертельным.

На самом деле случаев ДТП с электросамокатами много во всей Европе. СМИ часто пишут только о происшествиях с летальным исходом, но в действительности почти каждый день водители таких самокатов совершают наезды на переходов.

 

 

Сексуальні фантазії твоєї молодої людини можуть означати значно більше, ніж здається на перший погляд!

СЕКС УТРЬОХ

Так, якщо твій партнер жагуче бажає випробувати секс утрьох, це означає, що в реальності йому бракує твоєї уваги і ласки. Пам'ятай, що загострена чуттєвість властива не тільки жінкам, а й чоловікам. Щоб спробувати виправити ситуацію, спробуй під час занять сексом включити фоном еротичний фільм.

Школа в ліжку

Якщо твоя молода людина жадає розіграти з тобою в ліжку сцену «сувора вчителька і учень», то, ймовірно, його залучають владні і сильні духом жінки, здатні домінувати над своїм чоловіком.

Прив'язування до ліжка

Сцена, в якій герой-коханець прив'язує свою партнерку за руки до ліжка за допомогою мотузки, увійшла в найвідоміші еротичні кінокартини. Твій партнер виявляє бажання виконати те ж саме з тобою, але вже в реальності? Швидше за все, коли мова заходить про ваші стосунки, йому попросту бракує впевненості в собі. Прив'язуючи тебе до ліжка, він намагається взяти ситуацію у свої руки і повністю контролювати її хід. У цьому випадку рекомендується дозволити чоловікові здійснити свої фантазії наяву. У крайньому випадку можна обмежитися закладом рук за голову прямо під час статевого акту.

Секс при людях

Прагнення зайнятися сексом публічно не варто списувати на патології людини і його девіантну поведінку. Ймовірно, чоловік просто хоче отримати гострі відчуття і, можливо, привернути до себе додаткову увагу (в тому числі і з боку сторонніх жінок). Щоб згладити ситуацію, запропонуй чоловікові інші альтернативи: чи не такі безбашенні, як секс у присутності сторонніх, але й не настільки тривіальні, як звичайний акт в домашньому ліжку. Як варіант, в теплу пору року можна випробувати секс на нічному пляжі.

Як в перший раз

Якщо твій партнер марить про секс з незнайомкою і не боїться тобі про це відкрито заявляти, в наявності гостра нестача сексуальних відчуттів. Запропонуй партнеру розіграти нескладну сценку, розподіливши між собою ролі двох раніше не знайомих один одному людей. «Пройдіть» весь шлях з самого початку: від вітання і легкого флірту до бурхливого сексу на першому побаченні.

Як бачиш, сексуальні фантазії не варто ігнорувати! З них можна черпати натхнення для експериментів і тоді ви обидва будете задоволені своїм інтимним життям!

Вам сподобалась статья? Розкажіть про це Друзям!